Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothl

    addikt

    válasz stevve #50 üzenetére

    és mégis... :) Senki nem gondolhatja komolyan, hogy a 3 Mps-es nem megy.. :)
    Amúgy az m2ts is úgy volt rossz, ahogy a tesztelő írta. Én azt írtam, hogy saját m2ts-ekkel nem volt ilyen probléma.

    Szóval az van, hogy ezekkel a tesztfileokkal tényleg nem jó a ketty, real life viszont még nem találkoztam ilyennel.

  • headhunter

    addikt

    válasz stevve #50 üzenetére

    WD Live :

    killa.sampla.x264.mkv - OK /sok madárka.../
    "P****t_E***h_F**m P**e_to_P**e_1080p_sample_16ref.mkv - OK (ennek is része a killa sampla)
    Samsung.Demo.Oceanic.Life.x264.1080p.40Mbps.mkv - OK /ez speckó 40Mbps demo video, eddig sehol nem láttam még... se lejátszó, se PC nem bírta!/
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    "Filmek kompatibilitása: Elérkeztünk a legjobban várt dologhoz. Minden bevezető nélkül:nem találtam még eddig egyetlen egy filmet, amit nem játszott volna le így vagy úgy
    Valamelyik sorstársunk bemásolt egy xkilla 1080 elnevezésű .mkv samplet. Nos, a kicsi lejátssza, igaz tesz bele a közepe táján egy enyhe reccenést, ezzel szemben a réginél a millió madár mellé berak még milliónyi kockát is, csak hogy nehogy jó érezzük magunkat. Olyan filmek, amik eddig szintén nézhetetlen volt a régin (a zöld Ogre második megmérettetése, vagy az a bizonyos tatár film 1080-as kiadása) itt csont jól megy. Külön köszönet Headhunter barátunknak, ő volt szíves részemre egy tesztpack-ot küldeni. Elégedett vagyok a dolgokkal. Egyedül csak VC1 -es kódolásúnál akadozott a lejátszó, de még az sem tudta lefagyasztani a kütyüt:) Kicsi egzotikusabb formákkal is próbálkoztam pld. MOV-val amit valamilyen oknál fogva a régi nem látott. Leszedtem az ismert HD teszt oldalról különböző WMV 1080-as sample-kat, minden gondolkodás nélkül lejátszotta, igaz a régi is, de ő a hangformátumokat (ha jól emlékszem WMA ill WMA Pro) már nem ismerte fel (undetermined) vagy nem értelmezte (unsupported)"

Új hozzászólás Aktív témák