Új hozzászólás Aktív témák

  • r66

    aktív tag

    válasz kelzsoca #1895 üzenetére

    Nos, én nem vonatkoztatnék el az xTab-50-től.
    Az nem jó védelmi stratégia a WayteQ érdekében, hogy más androidos termék is lehet sz.r, mert van, ami meg nem az.
    Az, hogy bekrepált a gps modul - tök mindegy, hogy hardveres, vagy szoftveres okból, az nem a felhasználó türelmetlensége, hozzá nem értése stb. okból történt - ne akard áthúzni a dögöt a (laikus) felhasználói oldalra. :)

    Az biztos, hogy a tudásod android témában az enyémhez képest (ami konvergál a nullához :( ) fényévekre van, és van rálátásod a rendszerre, ismered a hibáit- ugyanakkor emiatt elfogult is vagy ;)

    De bocsánat, - a lényegét sokadszorra írom - , ne kelljen tv szerelőnek lennem ahhoz, hogy tv-t nézhessek, autószerelőnek, hogy autózhassak, mosógépszerelőnek, hogy ki legyen mosva a gatyám... stb. :)
    "ott sem garantálja senki/semmi, hogy megveszi és használni is tudja azonnal" Hehe, 10 percembe telt annó , mire rájöttem, hogy kell nyitni a képernyőzárat - De ezért soha nem nyehegtem itt a fórumon, hogy ilyen szar, meg olyan szar - tudomásul vettem, hogy hülye vagyok.
    De az xTab-50 egy idő után nem azért vált használhatatlanná, mert hülye voltam hozzá...
    Hozzáteszem, kitartottam mellette, még ha szidom is néha ... ámbár most inkább a Sygic van soron :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák