Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rav3n02

    senior tag

    válasz TechData #24 üzenetére

    Én sem értettem, mi a francra lehet használni, de barátnőm szeretett volna egyet venni, mert fotós és a képeit ezeken hordja, ha referenciaanyagot kérnek....mióta meg van ezen e-mailezgetek, internetezek, ha lusta vagyok bekapcsolni a gépet, e-könyvet olvasok rajta stb.....sokkal kényelmesebb mint telefonon és nem kell a gép előtt görnyedni, eljátszogatok vele, ha nem tudok elaludni és épp nincs meló stb...tök hasznos kis cucc, pedig sosem vettem volna :D

  • edkay

    csendes tag

    válasz TechData #24 üzenetére

    Na erre válaszolok.
    1.) Játék. Utazás közben, várakozás közben, otthon este. Feleségem alig teszi le, lányom imádja.
    2.) Film. Este az ágyban elaludni egy filmen kiváló.
    3.) E-book. Bárhol, bármikor + szintén este az ágyban.
    4.) Autóban gyereknek DVD lejátszó helyett próbáltuk. Egyszer rosszul lett tőle azóta utálja.
    5.) Nyaralásra ezt vittem a laptop helyett a céges emilek ellenőrzésére. Tökéletesen teljesített.
    6.) Nagyszülőknek ezen mutatjuk meg az új családi képeket.
    7.) Gyerkőc mesét néz rajta, el tud vonulni vele.

    Egy éves tapasztalatom alapján a táblagépek továbbra [I]sem szükségesek és nélkülözhetetlenek, de kiváló mobil kiegészítői lehetnek a meglévő asztali PC és/vagy laptop mellé.
    Mindenki aki kérdezi, hogy mire jó egy táblagép, javaslom próbáljon ki egyet!

    R.I.P. Wayteq x-Tab 70dc ICS | Üdv xTab 8x Quad | R.I.P. Wayteq-ZTE Libra Gingrebread 2.3.5. |ZTE Blade Q Mini | Újonc?!?!?!

Új hozzászólás Aktív témák