Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • |DavidWoody|

    tag

    válasz Lewzke #13 üzenetére

    Kérdésem arra vonatkozott , hogy miért lenne alternatíva egy 70ezer ft-s kínai tablet , mikor itt minden hozzászóló pontosan tudja , hogy rádobok még 30at és megvan belőle egy ipad mini , akinek droid kell az rádob még 10et és megvan egy Nexus 7 és még sorolhatnám reggelig. ( Arrol nem is beszélve, hogy mondjuk egy használt 3-4hónapos kütyü itt aprón mennyivel olcsóbb mint a boltban ) Az a kérdésem lényege , hogy aki össze tud dobni 70k-t egy tabletra , ami ugye majdnem annyi mint egy minimálbérre bejelentett komplett! havi fizetése , az miért nincs annyira "igényes" , hogy rátesz még egy kicsit és elkezd olyan gyártók között nézelődni , akikről tudja , hogy jó minőségű anyagokat használnak , jó SoC-okat tesznek a gépeikbe és ami ugye a legfontosabb , hogy VAN support , érkeznek frissítések , van garancia stbstb. Lényegében ezt nem értem. Szerintem furcsa irányokban gondolkozik az , aki a terméktámogatást , a minőséget , úgy ahogy van felcserélni + 3 colra ( pl a cikkben említett Wayteq tábla vs Nexus 7 , csakhogy droid fronton maradjunk)

    Szerk.: Gyorsan átfutottam a cikket : A hátlapon egy fixfókuszos kamera található, mely legfeljebb 2 megapixeles, azaz 1600 x 1200 képpontos felbontású fotókat tud készíteni, a videók felbontása 640 x 480 képpontban van maximalizálva.

    Így már érted miről beszélek ? Ugyan ezt hozta a Nokia 6300 telefonom ~ 6 éve. Szeritned nem gáz , hogy a kijelző natív felbontása nagyobb , mint a fotó amit készíthetsz vele ?

    [ Szerkesztve ]

    -woody-

Új hozzászólás Aktív témák