Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz VS461 #1 üzenetére

    Szerinted miért van ez így?

    Azért mert nem büntetik eléggé, vagy azért mert nincs a helyzet magaslatán a vezető szellemi szinten?

    Mert ha az előbbi szerinted, az sem fog SZVSZ megoldást hozni.

    Tegnap előtt autoztunk, asszonyka vezet, megyünk amennyivel lehet. Kb a semmiből elhúz mellettünk egy kb 20 éves lány a SUV nak csúfolt szörnyben. 4 fiatal ül benne. Ha úgy adódik akkor segítek, lehuzodom, fekezek. Nem mergelodok, inkább utat adok. Benezheti, előfordul, ha mindenki biztonságosan oda ér akkor ezen nem fog múlni. Ha látom, hogy a szembe jövő nézte be szintén ugyan ez. Van annyi gyakorlatom, hogy ezt meg tudom tenni, anélkül, hogy veszelyeztessem magam/magunk.
    Kellemetlen, lehet, de ez kb semmi. Max a mögöttem jövő kap egy kavicsot.

    Hajnalban jöttem munkába, tiszta álmosan, nincs sebesség tartó automatika. Mögöttem teherautó.

    Behuzok a benzinkútra reggelizni és tankolni , közben valaki megszólít. A mögöttem jövő is bejött hasonló okokból. Mondja, hogy lemaradt mögöttem, mert tudja milyen szar ha közel jön, hiszen magasan vannak a fényszórók.
    Mondom neki, köszönöm és elnézést, de nem szándékosan vagyok mozgó utakadaly, csak nagyon reggel van még.
    Vigyorog, mondja semmi baj.

    Így is lehetne.

Új hozzászólás Aktív témák