Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    nagyúr

    válasz bkercso #147 üzenetére

    Pedig de, a hang minden formája nagyon egyszerű, alapszintű rendszerelméleti fogalmakkal tökéletesen leírható jelenség, aminél a tankönyvi példák bonyolultabbak. Nem is lehet más, hiszen semmi másról nem beszélünk, csak egy adott pontba befutó légnyomás- vagy feszültségváltozásról. A gyakorlat minden formájában igazolja, a szakma is így áll hozzá, egyetlen kivétel a hifisek vélt, semmilyen tapasztalati módon nem bizonyított világa. Az, hogy "de én hallom, te pedig nem értheted meg, mert szerintem szar a füled", nem tapasztalati bizonyíték. Csúnyán elhasalni ilyen és ehhez hasonló vakteszten már az, és ez mindennapos. Nem értem, hogy miért merülhet fel egyáltalán, hogy potik hangjáról (xd) beszélünk, amikor 10-ből 0 hifis képes megmondani a normális MP3 és tömörítetlen közt a különbséget.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

  • fatpingvin

    őstag

    válasz bkercso #147 üzenetére

    most mondjam hogy az én méréseim (totál más téma, akusztikus önreprezentáció: a pszichofiziológia, a bioakusztika és a viselkedésökológia hármas határterülete) során egyszer az egyik pilothoz elfelejtettem fülest hozni úgyhogy a cimborám egy totál más karakterisztikájú fülesét használtuk visszajátszáshoz. utóbb néztük hogy a legzavaróbb komponens az egészben az összes felvételben jelen lévő dobozhang volt a rossz akusztikai csillapítású tanszéki szoba miatt :D szóval ez a "mielőtt a motyót tuningolod rendezd be a szobát" kérdés ez nagyon vastagon benne van.

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák