Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orcsi

    aktív tag

    válasz nemlehet #45 üzenetére

    Ha majd minden kifeheredik … es e fele megyunk a sok online penztargep meg szamlazas miatt meg azonnali fizetes es tarsai akkor remeljuk lesz eredmeny es nem afabol kell beszedni mindent … a szlovak eus adoszamos ceges 0% afa vs. 27% afa meg egyszeruen nonszensz… egyszer ez is korbeer … igen engem is bosszant a posta kezelesi koltseg egy 15 dollaros ebayes usabol jovo kabel miatt nekem is fajt de hat ez van … nem mindennap veszem es tenyleg nem sikerult EUbol beszerezni szoval barmi aron is megvettem volna … ennyi az ara es kesz … de aki azert rendel mert 1000 forintal olcsobb a 2000 forintos telefontok … hat bakker nem tudom sajnalni … nevezzuk kornyezetvedelmi sarcnak a sok fos egyeni postai csomagolast meg annak a szallitasat mert priorityben kerte … mondom eddig volt tul jo a szitu oruljunk neki aki tudod profitalt belole (en is, nem vagyok szent) most majd jobban atgondolom mit honnan es hogy TENYLEG kell-e a cucc… eddig is omlott a szemet az orszagba most majd lehet egy kicsit nem fog …

    Same shit, different day!

Új hozzászólás Aktív témák