2019. január 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Synthwave

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Hehe, csecse. Pirospont, hogy a sarokdudvát meghagyták. Azért viszont nagy fekete, hogy ENNYIRE limitált példányszámban készül.

Jól látom, hogy Computer Chronicles a source videó? Legkirályabb IT műsor, ever.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#2) VIC20

VIC20
(őstag)

Megmarad a sarokdudor, de immár céltalanul.
Viszont: töltésre microusb port szolgál... :F

Annyira adná magát, hogy ha még fölös hely is van, akkor olyan kütyüt is rakhattak volna bele, ami a lépések energiáját felhasználva tud tölteni.

(#3) akaido

akaido
(PH! addikt)

Flash sarkantyú

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.🚗

(#4) b.

b.
(PH! nagyúr)

Tolna megyében egy kis városkában nőttem fel, nyílt egy igazi sport bolt anno, ahova inkább csak nézelődni jártunk az osztálytársakkal mert pénz az nem volt akkoriban rá, még kimondani sem tudtuk a márkákat. Na ott volt a kirakatban egy ilyen cipellő soha nem felejtem el, mert olyan dolgokat tudott amit nem is tudtunk felfogni. Akkor még elhittük hogy 2000 ben repülni fognak az autók, ez a cipő is ebben erősített meg minket. :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#5) akaido

akaido
(PH! addikt)

Első Adidas cipőim egyike...szétfociztam....a futócsukát.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.🚗

(#6) sz.balazs.95

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Erről most hallok először :B
Viszont akkor már ennyiből lehetett volna Micro USB helyett type C-s is

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7) ggg1

ggg1
(fanatikus tag)

Remélem, meghagytak benne minden interfészt is, hogy tudjam a Commodore 64-emhez csatlakoztatni.

(#8) kakuk.tamas válasza VIC20 (#2) üzenetére

kakuk.tamas
(őstag)

Jah, aztán hordhatnál a lábadon egy 3 kilós valamit...

Ha tőlem vásárolnál, olvasd el: https://tinyurl.hu/PKrH/ ~ Zalaegerszeg ~ Huawei Mate 20 Pro Twilight ~ Huawei Watch 2 eSIM ~ Xbox One X 1TB ~ MS Xbox One Patrol Tech ~ LG 43UJ63 ~

(#9) barii86 válasza b. (#4) üzenetére

barii86
(kvázi-tag)

aztan a nyugatot is elerte a szocializmus, es ugrott a repuli auto

(#10) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Maniakus gyujtoknek megteszi, egy marek rizst nem adnek erte. 😂

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ tde.fun

(#11) Z10N válasza ggg1 (#7) üzenetére

Z10N
(PH! addikt)

:D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#12) zseko válasza sz.balazs.95 (#6) üzenetére

zseko
(PH! kedvence)

A Type C eddig az egyik leghitványabb csatlakozó amihez eddig közöm volt, hacsak nem szándékos az a megoldás, hogy ne legyen rögzítés és könnyen kicsússzon (és ne kontaktáljon) pl. a telefon kimértékű mozgatásakor.

[ Szerkesztve ]

(#13) repoz

repoz
(lelkes újonc)
LOGOUT blog

Erre a célra gazdaságosabb megoldás egy Puma cipő + okoskarkőtő / okosróra. Egyébként übertech cucc. :DD

(#14) nyisziati válasza repoz (#13) üzenetére

nyisziati
(őstag)
LOGOUT blog

Vagy egy sokkal olcsóbb "2-in-1" Xiaomi okoscipő.

Redmi Note 2 (CyanogenMod 12.1); QKZ kd8 HEAVY BASS; Pebble Time Steel

(#15) -Skylake- válasza zseko (#12) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

User error.

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#16) VIC20 válasza kakuk.tamas (#8) üzenetére

VIC20
(őstag)

Csak, ha szovjet gyártmány.

(#17) Synthwave válasza ggg1 (#7) üzenetére

Synthwave
(HÁZIGAZDA)

Neked is van?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx & Glide 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) zseko válasza -Skylake- (#15) üzenetére

zseko
(PH! kedvence)

Te már csak tudod :U Mivel négy kábelből gyakorlatilag három ilyen, biztos hogy nem, Blitzwolfot legalábbis annyira nem mondanám szarnak, a gyári kábel ami úgy-ahogy tartja magát.

(#19) ggg1 válasza Synthwave (#17) üzenetére

ggg1
(fanatikus tag)

64-es? jaja! :-)
Meg 128, meg plus/4, meg pár féle Amiga, meg még ez-az.

Szóval elképzeltem, ahogy '86-ban hazamegy a fószer,
összedugja a cipőjét a C64-esével, és elkezdi floppyra
kimenteni az adatokat. Nem is értem, mért nem volt ez
akkor népszerű. Mert még nem tudták az emberek,
hogy mire van szükségük!

Úgyhogy gondoltam, ha már ilyet veszek, akkor lehessen
autentikus módon használni, nem? Bluetooth?! Mi az már?!

(#20) Kopi31415 válasza -Skylake- (#15) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Nekem a gyári Huawei kábel lekezdett kimászni töltés közben a legkisebb érintésre is a telefonból. Egy év se kellett neki.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#21) sz.balazs.95 válasza zseko (#12) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Nálam ilyen jellegű gond nem volt még soha, szóval a legvalószínűbb, hogy simán csak gagyi a telefon csatlakozója, amiből kicsúszik. Az egyik munkatársam telója ilyen, igaz, az nem is hajlandó tölteni, csak a saját töltőjével :Y
De az ilyen extrém eseteket leszámítva szerintem igenis szuper az USB C.

(#20) Kopi31415: Igen, a Huawei ebből a szempontból hulladék. Nem egyszer tapasztaltam. :( (lásd fentebb írt eset)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#22) Kopi31415 válasza sz.balazs.95 (#21) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Nem tudom, mert barátnőm P10-e gond nélkül elvan, az én telefonom is minden más kábellel, illetve mostanában érzem úgy, a telefonon belül mintha lazult volna a csatlakozó.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#23) ggg1

ggg1
(fanatikus tag)

Nekem a barátnőm nénikéjének a kishúga nagyon imádja a jégkrémet, és imád föl-alá tekerni a háromkerekű biciklijével. De zárójelben megjegyzem, hogy ez a cipő is nagyon érdekes, amiről a cikk szól.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.