Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    Játék dömping. :K
    Jó lenne azért már ha kicsit szükitve lenne a kőrt és a lojális olvasokat előtérbe hozni.
    Néztem a tegnap prohardver játék eredményét és tele volt 0-1 napos(másod ;] regekkel)

    Mindenesetre köszi a játékot a szervezőknek és a felajánló(Reklámozó) cégnek. :R

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz vidékiürge #8 üzenetére

    Ezért írtam,hogy jók ezek a nyilt játékok de legalább egy éveben egyszer egy "nagyobb" nyereményért(Pl egy adott ideig egyéni avatar,sörözéssel egybekötött interjúh :D készítési lehetőség a szerkesztőkkel,szerkesztőség látogatásának lehetősége,stb...) lehetne egy kissé zártabb játék is ami elevek kiszűrné a huszadregeket amit manapság nem nehéz legyártani.Tuti biztos vagyok benne,hogy az elmúlt játékok 0,1 napos regisztrációi nem idetévedt arcok hanem friss másod,harmad,,negyed regek voltak.
    Egy fanatikus tagot "legyártani" csak a játék miatt annyira nem egyszerü.
    Viszont ha valaki tényleg becsületesen fórumozik azért azt a rangot elérni nem egy nagy kihívás....

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Jorus #13 üzenetére

    Szerintem egyértelmű.
    A nagyobb esély a nyerésre.

    (#14) tjb007

    Olvastam de még csak sajnos készűl.
    Ez meg mostanában a 3. játék ami ebben a szerintem nagyon rossz formátumban zajlik.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz vidékiürge #22 üzenetére

    "Így pl. a "fanatikus rangtól játszhatsz"-al jól kitolnátok velem!"
    Senki nem akarnak kitolni veled de leírtam hogyha normális forumozó vagy ez a rang simán elérhető még akkor is ha nem vagy bőbeszédű.
    Ellenben csak játékra regelőket nagyon jól szűrné.

    [B(#19) darvinya ]
    "Személyszerint nem csinálnék +reg-ket, mert mint a lottó-nál hiába veszek többször mezőt attól még nem nyertem meg a 3milliárd-ot."

    A lottonál valóban kisebb az esélyed mivel nagyon sokszor többen játszanak mint itt.
    De az itteni nyereményjátékoknál azért jóval nagyobb az esélyed ha dupla,tripla reggel játszol gondolom nem vagy butus és ezt te is belátod.....

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Bog #26 üzenetére

    Szia! Biztos nekem címezted? :F

    "Miért nem lehet megérteni, hogy a nyereményjáték az olvasóknak szól. "
    Pont erről van szó,hogy egyre nagyobb % a nem olvasó a játékoknál.

    "Volt törzsolvasói játék is egykoron, jó is volt. "
    Teljesen oké és mostanában?
    "Lesz is majd hasonló, nyilván."
    Várjuk szerintem elég sokan.

    "De ha nem mi gazdálkodjuk ki a nyereményeket, akkor nem fogjuk szűkíteni a játékosok körét önkényesen, miközben a felajánlónak nyilván az a célja, hogy minél több embert elérjen. Ezen mi olyan nehezen megérthető vajon?"

    Szerintem olvasd el a többi hszem is amiben kifejtettem,hogy pont nem a nyeremény a lényeg sőt....

    "Btw: a többszöri regisztráció egyrészt tilos, másrészt meglepően jó algoritmusunk van arra, hogy instant kiszűrjük. Pláne akkor, ha egy ilyen nick adott esetben kisorsolásra kerül."

    Hehe szerintem többen kitesztelték már és az eredményekből amit láttam óriási lyukak tátonganak rajta.
    Minden esetre azért köszi ,hogy minősítettél,sértegettél én nem csúszom erre a szintre.
    Egy percig sem gondoltam volna,hogy egy épitő jellegű kritikára ilyen reakció érkezik.

    (#40) darvinya
    Szia!Ment pm amiben a nyelved hosszáról érdeklődök. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    Benne vagyok.Most már kijönni szeretnék. :D

    Egyébként kiváncsi lennék a játéksorsolásokra egyszer.
    Nem lehetne azt is közvetíteni mint a MATV tv adásokat?
    Biztos sokan kiváncsiak lennének a végeredmény megszületéseinek pillanataira. :K

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    Hinnye a bötyár mindenit bé szűk ez a kalap. :)

    Mi törpént ennyire nehéz lett volna. :F

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák