Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapsi

    addikt

    válasz -Skylake- #45 üzenetére

    Irjon jo kodot, akkor nem lesz lebaszas.

    Na persze, mert ez így megy! Ismered azt a mondást, hogy hibátlan rendszer nincs, csak rosszul tesztelt?

    "jajj pistike hat megbeszeltuk hogy ez igy nem az igazi"

    Igen, a másik lehetőség pedig az, hogy ordenáré stílusban anyázol, igaz? Van arany közép út is, le lehet cseszni valakit kulturáltan is, nem kell parasztnak lenni!

    Persze én is tapasztalom, hogy IT-s berkekben több a tajparaszt, mint máshol, de ez nem azt jelenti, hogy rendben van a dolog.

  • Tauka

    csendes tag

    válasz -Skylake- #45 üzenetére

    Te nagyon el vagy tévedve, h hogyan is kellene működnie az emberek közötti kommunikációnak/együttélésnek/munkakultúrának.

    Nincs veszekedes ha jo a munka , ennyi , mit lehet ezen huzni ?

    Jó munka nem születik mindig elsőre (esetek ejelentős %-ában), szóval akkor az esetek jelentős százalékában veszekedni kell? Szerinted ez oké? Mert szerintem nem az. El lehet mondani azt olyan módon, h ne alázza a másikat a föld alá...

    jajj pistike hat megbeszeltuk hogy ez igy nem az igazi

    Miért végletekben gondolkodsz? Próbáld már meg árnyaltan nézni a dolgokat, és annak megfelelően nem egyből olyan ellenpéldát hozni, ami baromság. Ha én lennék főnök, és az alkalmazottam szar kódot írna állandóan (én sem PC-zek, ha szar, akkor szar), akkor talán rájönnék, h nem alkalmas a pályára, ezt tudomására hoznám, továbbképzés/vagy megválás tőle. De nem anyázás, és "shut up"-ozás.

    Linus egy nagy gyerek. Kb egy 10 éves érzelmi intelligenciájával. Néhány ember ezt meg itt úgy védi, mint követendő példát. Gratulálok.

Új hozzászólás Aktív témák