Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz raszputyin #16 üzenetére

    Megint az álszentség, és a magabiztos felsőbbrendű mutogatás a hülye amerikaiakra esete . . . elég körbenézni, hogy az ember itt (Magyarországon) is találjon egy-két fura embert és esetet (khmm, és a plafon is kitart felettem).

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • Kobe

    veterán

    válasz raszputyin #16 üzenetére

    én túlzottan intrikus alkat vagyok ahhoz, hogy bőgjek. Kőkeményen tartom magam az "aki hülye, haljon meg" elvéhez, mert sajnos a hülyeség progresszív betegség. Tudom, kegyetlen vagyok, de hát ez van, van egy olyan biztosíték nálam, amit az ilyen esetek kicsapnak, és onnantól kezdve röhögök rajtuk, semmint sajnálom őket. Pl volt valami magyar baleset ahol fiatalok haltak meg mert egy vadidegennel száguldoztak és villanyoszlopra csavrodtak, ahol a sofőrt a 2 fiatal barátjának (aki ott sem volt) a barátja talán ismerte....gratulálok, az ilyenek a bitófára is önként s dalolva másznának fel, ha a hóhér azt mondja, szegről végről ismeri őket....oké, fiatalság bolondság, tartja a mondás, de furcsamód nekem eszembe nem jutott volna beszállni vadidegen mellé, hogy aztán 100nál drifteljen egyet...
    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy vannak olyan, nációtól független helyzetek, amire az emberek által adott válasz a tragikus volta ellenére inkább vicces, mert az már olyan szintű hülyeséget feltételez, hogy az az emberi génállományban nem megengedhető...ha egy kutya képes megtanulni, hogy ha egy kocsi közelít felé, félreugrik, akkor egy olyan repülő, helikopter, amiben több, elvileg a kutyánál okosabb ember ül, miért nem tudott kitérni? És akárhogy túrom a netet, amerikában igen sok vicces/életképtelen helyzet születik, nyílván azért is mert több a hülye, de ezek nagyon messze vannak az európai alapvetésnek számító gondolkodásmódtól. Legalábbis nem hallottam még olyan európairól, aki azért gázolt el egy embert a kocsival, mert éppen meztelenül maszturbált a volán mögött.....usában megtörtént.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák