Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5150

    aktív tag

    Szépen össze van rakva az egér, de ezt leszámitva kiváncsi lennék, mennyivel tud többet, mint kisebbik tesója a G305. Azt ugyanis láttam akcióban, mikor összefutottunk Fazz-al és eléggé meggyőző volt (ledarált mindenkit szokás szerint) Nyilván a G-Pro Wireless fejlettebb és újabb (pár hónappal) viszont a szenzoruk és a lightspeed tudtommal azonosak. Az áruk nem (18e VS 50e)

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

  • 5150

    aktív tag

    válasz troviko #54 üzenetére

    Ha jól értettem nincs kábeles módja: "hiszen a (töltő)kábel csatlakoztatásával"

    Márpedig, ha nincs, akkor nehéz "lehetett volna egy összehasonlitás" nemlétező kábeles és vezeték nélküli módja között. Az mondjuk nem kizárt, hogy tévedek és van neki, de akkor meg azt nem érteném, miért lett külön kiemelve, hogy "töltő" kábel :)

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

  • 5150

    aktív tag

    válasz bbaro #57 üzenetére

    Szerintem ezt nem támadólag, vagy lefitymálóan irták, hanem épp hogy neked akartak vele segiteni. Ugyanis az a4tech tényleg kispórolja nemhogy a jó, de még az értékelhető kategóriájú szenzorokat is az egereiből. Ettől neked meg sok embernek még tetszhet, ezt senki nem vitatja és köze sincs hozzá. Ugyanakkor vedd figyelembe, hogy ez a "lightspeed" technológia még baromi új és ki tudja hány évnyi fejlesztés eredménye (amit honorálni kell) és minden, ami új, vagy nem rendelkezik konkurenciával, esetleg monopol a maga területén, az drágább, főleg induláskor. Eddig is voltak wireless egerek, de csapnivaló volt a késleltetésük és baromi nehezek voltak. Gyakorlatilag ez az első (második..) olyan egér, aminél már nem veszel észre különbséget késleltetés tekintetében a komolyabb vezetékesekhez képest, kicsi a súlya és kiváló szenzort kapott (Én ennek a szenzornak az "előfutárával" szerelt egeret használok és már azt is hibátlannak érzem, pedig van sok egerem és egyik sem gagyi) Ha valakinek nincs igénye ilyesmire én azt mondom ne vegyen. Nekem például nincs és nagy eséllyel soha nem fogom megvenni, esetleg sok év múlva, mikorra már általánosan elterjedt lesz a technológia (és olcsóbb) feltéve, hogy érdekelni fog. Ugyanigy mercedest sem vennék, mert hidegen hagy, meg sajnálnám rá a pénzt (plusz az újak szarok ahogy hallom) De van sok ember, akinek megér mondjuk a grafikai munkájához ennyi pénzt egy egér és röhögve kicsengeti tudva azt, hogy a legkisebb munkájából is vehet 2 ilyet. És persze nyilván vannak vérpistikék is tehetős anyucival, ahogy irod, de ebből kiindulni blődség. Főleg ha azt vesszük, hogy a logitech jóléti államok piacaira fejleszti a drágább egereit, ottani fizetésekhez mérten. Lehet hogy egy német is húzza a száját az ár láttán 3800 eurós átlagfizetés mellett is, de akinek nem tetszik vagy kifogása van odaát sem veszi meg. Lehet árakon sopánkodni és valahol jogos is, de nézőpont kérdése. Én nem veszek ilyet. De nem is fitymálom le azokat, akik vesznek maguknak, tegyék. Meg a gyártót sem. Ilyen alapon ugyanis bemehetnék bármelyik prémium márka topikjába bárhol és teleirkálhatnám szabadidőmben összeset a véleményemmel, hogy mennyire túlárazott és adják fele annyiért és talán meggondolom. Mifelénk az a mondás tartja, hogy addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz. Ha nem nyúlsz ki az máris tiszta haszon, mint a zsidó viccben, Tudod, mikor kohn találkozik grünnel és mondja neki "hallom boltot nyitottál". Erre az azt válaszolja "ne is mondd, tiszta ráfizetés az egész". "Akkor meg miért csinálod?" "Hát a sabbat az tiszta nyereség!"

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

  • 5150

    aktív tag

    válasz Vanir #67 üzenetére

    Még mindig egy AUSZTRÁL emberről beszélünk. Én mondjuk birom a csávót. De mégis milyen igényesség várható egy AUSZTRÁLTÓL bocsi :F

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

  • 5150

    aktív tag

    válasz Vanir #90 üzenetére

    Tapasztalat. És nem

    "Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Új hozzászólás Aktív témák