Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    A probléma leginkább az, hogy nincsenek hardveres "korlátok" szabva a droidok esetén a google részéről. Így kis milliónyi felbontás és elérhető teljesítmény van.. Mind2 probléma "önmagában" is.

    ...engem mondjuk csak közvetetten érint, a telefonos app-fejlesztő "kollégáim" majd megbirkóznak vele módon állok a kérdéshez (én nem fejlesztek mobilra, én inkább backendes vagyok)..
    ...szabadidőmben meg én próbáltam telefonon játszani, de a sudokun kívül más nem köt le rajta 1-2 napnál tovább ... fps-ek irányítása meg "borzalom" számomra... inkább nem... kipróbáltam.. de ... kösz, tényleg nem....
    egy-két platformerrel el-el tudok szórakozni, de azok is pár nap után feledésbe merülnek... a "ritmusjátékok" amit még előveszek ... de azt is csak pár havonta pár napra.. de az az egyetlen visszatérő az állandó sudoku mellett... Ha játék nálam marad az asztali gép..

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák