Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz azbest #25 üzenetére

    Kacsák, disznók, milliomos...

    Ha nem értesz valamit, szólj, segítek.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • Remus389

    veterán

    válasz azbest #27 üzenetére

    Jó ez már sokkal reálisabb.

    Technikailag ez úgy néz ki, hogy megcsinálod iOS-re a játékot és később átírod Androidra.

    Tehát Androidból is van bevételed.

    Gondolom átírni Androidra egy kész játékot, nem olyan befektetés mint egy teljesen új játékot megírni.

    Tehát aki koca gamer, annak jó a Droid, csak az ilyen nagy mobilos gamereknek(akik éjjel nappal nyomkodják a telót) kell az iPhone.

    Én is gamer voltam pár éve, de én PC-n, mobilon azért nem az igazi.

    #17: Aki út közben játszani akar, vegyen kézikonzolt. : Minek? Mindig nálad van? Mindig játszol?

    Nem, néha ha nagyon unod magad előkapod és tolsz a buszmegállóban egy kis game-t ennyi, erre jó egy mobil.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

  • GeorgeV

    aktív tag

    válasz azbest #152 üzenetére

    A fejlesztőrendszerrel két részre szedett app első (100 MB alatti) részét hagyományos módon kellett feltölteni, utána a maradék részt, mint egy kiegészítést kellett hozzá tölteni az első részhez.

    Nekem is kiírja a programom, ha van új verzió, akkor frissítse, de szerintem a 100 MB alatti programokkal érdemes foglalkozni.

    Androidra fejleszteni igazi kihívás. Legyen a program konzol kinézetű, akadás nélkül fusson az alap telefonokon is, továbbá a mérete kisebb legyen, mint 100 MB.

    Ja, és a fejlesztőrendszerek hetente frissülnek (Unity, Unreal Engine) és tele vannak hibával. Minden frissítés kijavít 100 hibát, de generál újabbakat. Nagyobb frissítésnél az új verziók használhatatlanok, annyi hiba van bennük. Mire használható lenne, arra már jön megint a főfrissítés, amelyik szintén használhatatlan, a korábbi verziókat meg éppen csak vakargatják.

    A jelentett hibákra csak annyit válaszolnak, hogy amennyiben a fejlesztők jelentős részénél előfordul, akkor kijavítják, egyébként meg nem.

    Ja és akkor jövedelmezőnek is kell lenni a programnak. Ha nem fut a szekér, akkor elsüllyedsz, ha meg nagyon beindul (TOP100), akkor a Google egy év után kiszedi a programot a listából, nehogy mindig ugyanazt a programot lássa a user a TOP100-ban. Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák