Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz dabadab #164 üzenetére

    Akkor nagyon rosszul emlékszel. 1995-ben még nagyon más volt az internet (meg előtte mondjuk a FidoNET), mint manapság, tényleg sokkal-sokkal kevesebb hülye volt

    1996-tól van internetem, akkoriban a fórumok jelentősége talán kisebb, a levelezési listák és az IRC jelentősége viszont nagyobb volt. Lehet, hogy amerre te jártál, ott igaz volt, amit írsz, de amerre én nézegettem (fiatalkori érdeklődési kör alapján főleg a számítástechnika, szerepjátékok, számítógépes játékok, sci-fi, stb.), ott bizony akkor sem volt ritkaságszámba menő az ostoba beszólás, ahogy a folyamatosan kisbetűs, írásjeleket nélkülöző hozzászólás sem.

    Tényszerű, hogy pl. az IRC-ken vagy levlistákon könnyebb volt szűrni...

    Az internetelérésnél meg nem a sebesség volt a legfőbb probléma...

    Én nem azt írtam, hogy az internet sebessége, hanem azt, hogy a "inkább az internet általános elérhetősége". A fél perces betöltést arra vonatkoztattam, hogy a tartalom elérhetőségét a sebesség is befolyásolta.

    illetve nem nagyon volt olyan tartalom az interneten, ami érdekelt volna egy mediánmagyart (aki csak magyarul tud).

    Dunno, én arra emlékszem, hogy sok magyar "gamer" oldal népszerűsége pont onnan fakadt már az 1990-es évek második felében, hogy sok játékos nem tudott angolul...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák