Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    válasz Puma K #6 üzenetére

    "Abu megint problémás a cikked szövegkörnyezete:"

    "Tovább nem is olvastam. "

    Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. Btw... szívesen megnézném, hogy te kezdesz cikket írni és én olvasom - netán Abu - és én keresném egyfolytában(!) - netán Abu - a cikkeidben a hibát.

    Vannak akiket ez éltet... te is ilyen vagy. Tényleg sajnállak. Ha nem teszik a prohardver vagy Abu, ne gyere ide és írogass hogy eddig vagy addig olvastad. Ennyi. Te még ennyire se tudnád megírni a cikket. Kritizálni a legeslegeslegeslegkönnyebbbbbbbb...

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

  • Atocha

    senior tag

    válasz Abu85 #38 üzenetére

    "Más, mindenkinek:
    Szerintem lépjünk túl ezen a jelzős dolgon. Jelezte, javítottam, megköszöntem, ennyi."

    Totál igazad van Abu és örülök hogy ilyen könnyedén veszed/átlépsz rajta.
    De engem pl. irritál hogy évek óta ekéznek téged. Valaki mindig beszól: Abu igy intel ez amd amaz es kulonbenisabuegyjajdekihagyottegyszot.

    Már ki van ezzel ... az a bizonyos amit a f@szomnak írnék de ilyet nem szabad leírni fórumban.

    Szóval eldöntöttem hogy ha egy egy cikked alatt talalok valakit aki téged ekéz azt en is ekézni fogom.

    Kijavithatnak téged, te sem vagy tévedhetetlen! Privatban írja meg mi a gondja. Vagy tisztelettel ide is offtopicba. Ha nem bírja ahogy írsz? Nincs gond. Ne olvassa el a cikkeidet, huzzon innen a picsaba.

    Nem ismerem Abut, sose talalkoztunk. Szinte az elejétől olvasom a lapcsaladot es ( igen itt fogyott el a turelmem az angol billentyuzeten a magyar ekezeteket keresni ) szinte az osszes amd/intel cikkeket olvastam, aminek nagy aranyat Abu irta. Nem erzem rajta azt hogy szandekosan pocskondiazna az intelt es volt olyan is ahol elismerte az amd tenyleg egy fos volt. Persze hogy huz valahova a szive de emiatt mindig beszologatni neki mar szanalmas. Nem tudom megitelni mennyire profi Abu, ugyanazert amiert nem tudok agymutet se vegezni. Se ujsagiro nem vagyok se agyasbesz. De szerintem eleg jol ir. Akinek nem tetszik az menjen es csatogtassa a kertbe a lepkejet... Ennyi.

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák