Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    válasz Bici #221 üzenetére

    Ebből a tesztből a "CPU front" a Cinebench és a PCMark - itt az elsőben a 6700T nyert, másodikban meg a Z3740 (ami nem a csúcs atom, az a 3795 lenne). Itt van még egy kis adalék (fizika) - ezekszerint is kb az Atomok ligájában játszik, egyértelműen erősebbnek nem mondanám. Valós tesztekre lennék kíváncsi winrar-ral, audiorippeléssel, photoshoppal.

    #228, stratova: Nekem most 10" a cél, szigorúan. Ehhez kényelmesen a 10W alatti egységek passzolnak, azaz ideális lenne egy 6700T - a 6400T már lényegesen soványabb, 1.2 helyett 1GHz-ről indul és 2.2 helyett 1.6-on áll meg. Ha intel, akkor nem atom, hanem N3520/30.

    Amúgy fura, ha az ember csak az AMD promókat nézi, akkor az a benyomása, hogy el van árasztva a világ a csúcsegységekkel - erreföl az a néhány noti/netbook/hibrid, ami meg is jelent, az a vödör aljából válogat. A csúcs Brazosokat is nyomták anno nagyon, mégis csak extra keresés és kb 1 év várakozás után találtam E450-nel szerelt netbookot.

    #231, Psych0: nekem egyelőre ez az egyetlen visszatartó erő az intellel szemben... Főleg, h fentebb említette egy kolléga a DirectX 12-t - amit gondolom a mai GCN IGP-k simán támogatnak majd, intelből meg kb csak a 2015 végi generáció.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák