Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shtml

    őstag

    válasz Crystalheart #17 üzenetére

    Azt mindenképp a szerző javára kell írni, hogy a hibák legnagyobb része központozási vagy egybeírási hiba, nem afféle "muszály", "higyje" (sőt: "hidje"), "egyenlőre" és hasonló. Ez persze lehet a szövegszerkesztő helyesírás-ellenőrzője javára is írni, de mindenképp értékelendő, mert sokan mások még a helyesírás-ellenőrző jelezte hibákra is tesznek.

    Azért én is ideírok egyet: levélköteg - egybe kell írni.

    Bár szívesen olvastam, de az én stílusomhoz képest túl pozitív a vége

    Elég unalmas is lenne, ha mindenkinek hasonló lenne a stílusa. :))

    A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

  • The DJ

    addikt

    válasz Crystalheart #17 üzenetére

    Köszönöm a korrekciókat, az imént javítottam is őket. A legfőbb ok, hogy mint általában ezt is hajnalban kezdtem el írni és mire a végére jutottam már alig láttam :D Persze nem mentegetni akarom magam, nagyon nehéz teljesen helyesen és hibák nélkül egy ilyen és ehhez hasonló szöveget megírni és bár a végén még átolvastam nem is egyszer plusz átfuttattam word-on is mégis sikerült pár hibának benne maradni. Szerencsére inkább csak vesszők, de azon vagyok, hogy a későbbiekben még ennyi se legyen megtalálható benne. Ehhez viszont kell az egészséges kritika, úgyhogy: :R

    Az írás valóban egy "hirtelen felindulásból" novella, nem terveztem el előre, nem agyaltam rajta sokat, megnyitottam hajnalban a blogomat és mire felkelt a nap addigra meg is voltam vele. Persze nem öt perc volt megírni, de nem gondolkoztam sokat, az egymást követő mondatok csak úgy jöttek, néha-néha kellett csak megállnom egy kicsit, hogy visszaolvassak.

    Azért örülök, hogy tetszett, ha már a PH! nagy irodalmai alakjai is azt mondják, hogy nem rossz, akkor az tényleg jelent valamit :))

    shtml: Neked is köszönöm az észrevételt, javítottam :)

    [ Szerkesztve ]

    https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Új hozzászólás Aktív témák