Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebaj Fóbiás

    aktív tag

    válasz meci77 #17 üzenetére

    "mindenáron játszani akarok"

    Szerintem még ez a nagyon extra eset is inkább szomorú, mint értelmes. :) De én már vén csont vagyok, tizenX évesen biztos örültem volna egy ilyennek, ha nem PC-n nyomtam volna már akkor is magasról leszarva a tévét meg a konzolokat. Szóval még akkor sem.

    Amúgy meg ha konzolos lennék, elébb raknék egy másik helységbe egy második tévét, és ilyen extra esetben is inkább átvinném a konzolt, mint hogy ilyenekkel bohóckodjak. Kössz, de képes vagyok átdugni 3 kábelt.

    De még tovább lehetne fejleszteni olyan IoT irányban is, hogy ha a tévé távirányítójának ujjlenyomat - pardon - biometrikus olvasója érzékeli, hogy más valaki fogta meg, akkor automatikusan rezegni kezd a kezemben a kontroller egy összetéveszthetetlen ritmusban, a játék megáll magától, a lakás világításai személyre szabott kedvenc színemmel világítják meg (esetleg fel-leszállópálya fényeffekttel) afelé az elektronikai berendezés felé kijelölt optimális utamat amire a stream automatikusan átkerül... Falat kenyér #sok :DDD

    Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

Új hozzászólás Aktív témák