Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz SlayerSub #43 üzenetére

    Nem feltétlen a grafikára gondolok, hanem a játékkínálatra. iOS/android portok, amik iPhoneon/iPaden/random android cuccon is cikinek hatnak, ezeréves PC portok, de azok is csak elvétve, meg van rá 5-6 natív cím és kifújt. Nagyon gyerekcipőben jár az egész. Még most hozzák majd a korábbi címeket rá az előfizetéses rendszer keretében (amiket már ezerszer végigtolt aki nem most érkezik erre az ökoszisztémára), és igen a játékok jelentős része olyan aminek nem én vagyok a címzettje, hanem a 8-9 éves gyerekeim (mert hogy ők már csak a korukból fakadóan se tolták a máriót meg a zeldát nesen, mert akkor még jó húsz év volt hátra a szülinapjukig amikor az ment, ugye...), mert ez egy kiddie platform. Ez a ficherprice konzol, amivel nincs semmi baj, mert a fischerprice egy nagyon jó babajáték márka, csak nem kell belegondolni, hogy az felnőtteknek való, mert nem. Switch sem a hc gémereket célozza az én meglátásom szerint, de ha hc gémerek is megtalálják rajta az örömüket azzal sincs semmi baj, csak nem kell ilyet mondani, hogy csak a hc módon kézben tartom két kontroller a két oldalán az egyetlen felhasználási mód, mert nem az. Az már csak az én magánvéleményem ehhez pluszban, hogy "sőt!".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák