Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Youri #19 üzenetére

    A korrektség kedvéért azt azért hozzátenném, hogy ez az eszköz szerintem is csak asztali kitámasztott töltésre jó,a fentebb általam leírt problémát oldja meg,ha csak nincs rajt HDMI a másik oldalán.Ha van, akkor valóban dokkoló, és nem töltő.

    "Jelentéktelennek tűnő, de valójában hasznos kiegészítő érkezik a Nintendo boszorkánykonyhájából, ugyanis a Switch konzol saját dokkolóját sok felhasználó nem igazán szereti. Ennek az oka csupán annyi, hogy egyszerűen nem lehet a konzol kijelzőjén játszani töltés közben, ugyanis ez ki van takarva."

    Ettől függetlenül az egész cikk rosszul van megfogalmazva az első bekezdéstől kezdve, mert ez nem arra nyújt megoldást amit Abu feszeget, hogy ki van takarva a kijelző dokkolóban -,asztali-tv üzemódban mondjuk pont kit érdekel- hanem arra amit én leírtam feljebb. :R
    Sajnos ebből is látszik, hogy nem igazán tudja -érti hogy működik a switch, csak jön a cikk, leírva pontatlanságokkal és valótlan dolgokkal,de gondolom javítva nem lesz.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák