Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Dare2Live #726 üzenetére

    Desktopban szerintem üthetett volna nagyobbat is, én annyira nem vagyok lelkes, amíg nem látom, milyen a teljesítmény valami tényleg olcsó lapban, addig maradok szkeptikus de reménykedő vonalon. Illetve amíg nincs valami tényleg érdemleges platformszintű ár/érték teszt. Az lesz a döntő. De az még nagyon messze van, simán lehet fél év is, mire kapunk ilyet, annyi előfeltétele van szegénynek.

    Notiban viszont... Huh bakker, mekkorát tudna ez ütni. Bevallom őszintén, iszonyatosan szkeptikus voltam az egész koncepcióval szemben mielőtt jöttek a tesztek, viszont most noti oldalon nagyon látom a potenciált. Igazából nekem az abszolút nedves álom egy 10w-os i3 lenne, egyetlen P(+ht), meg vagy 4 E maggal (tehát 5c 6t), iris xe grafikával. Az egy átlagos felhasználásra valami hihetetlen pörgős rendszert tudna adni, nagyon alacsony fogyasztással és ennek megfelelően minimális hűtési igénnyel, igazi kis univerzális ár/érték bajnok lehetne belőle, egy legenda, amiről évek múlva is lenne miért beszélni.
    Sajnos az eddigi hírek alapján 99%, hogy ilyen az AL generációban (még?) nem lesz.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák