Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz as89 #72 üzenetére

    Üdv!

    Én csak linkeltem, hogy mekkora, és mennyi :D
    Nekem Philips tv-im vannak; az egyik pont 49", de ha vennék újat, 55" alá nem adnám, és nem zárnám ki a Thomson/TCL tévéket sem, főként az áruk miatt. Most, ha jól látom, már 10.000.-Ft-al drágább... A TV mint monitor passz, én a Philipsemen PS4-el játszom, arra megfelel. Ki kell próbálni, meg kell nézni élőben, és utána dönteni. Amit itt olvastam, a 49"-os változat más panellel készült, kevésbé jól sikerült, mint az 55"-os. De ez tényleg olyan, hogy ha lehetőséged van rá, akkor látni kell; ha nincs, viszont ha van fölös pénzed, akkor meg belevágni, és legfeljebb 14 napon belül visszaküldöd, ha nem tetszik.
    Reklám ON
    Nem a tárgyhoz tartozik, és kissé reklám szaga is lesz, de az EMAG-nál 30 nap próbaidő van, és ha betartod a feltételeket, akkor nem kötözködnek semmit. 1x élnem is kellett vele; és minden korrektül ment; az áru beérkezőétől számított 1 héten belül vissza is kaptam a termék árát. Ők intézték a visszafutárt, és a költségét is állták. Garnciában ugyan ez van náluk, mindent ők intéznek, neked csak össze kell szedni, és várni otthon a futárt :) Persze náluk viszont sok termék napi áras, és ha valami jó áron van, érdemes azonnal lecsapni rá, mert nem kamu akciókat szerveznek. Volt, hogy addig gondolkoztam valamin, amíg lecsúsztam róla, és 1 hét múlva volt újból elérhető teljes, az akciós ár duplájáért...
    Reklám OFF

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák