Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz emvy #7 üzenetére

    Ez nem feltétlenül biztos.
    Azért mert egy olvasó kifizet 20-30 eurót egy hírportálnak havonta, még nem azt jelenti, hogy potenciális vevő lenne bármire. Teszem azt autóreklám, vagy utazás vagy bármi.
    Ettől függetlenül igencsak leszűkülne a réteg.
    A reklámnak mindig is az volt a lényege, mint a százból egynek régen a tévében. A sok ezer látogató közül csak jön majd egy, akinek megtetszik a termékem, rákattint, megnézi, és ha szerencsém van meg is veszi a terméket. Ha még nagyobb szerencsém van és jóáron árulom akkor talán tőlem fogja megvenni.
    Tehát szvsz, a látogatók száma lehet a mérvadó, nem pedig az, hogy ki tudnak -e adni 20 eurót online hírekért...
    De, én kíváncsian várom :) Megnézném milyen lesz a helyzet.

    @fordfairlane: ez a micropayment dolog talán még működne is, ha kitalálnának egy egyszerű, gyors fizetési módot. Tudom van paypal, meg online utalás... De egy 40 éves ember nembiztos, hogy nekiáll paypal accountot csinálni. Arról nem is beszélve, hogy itthon az embere még mindig félnek az online banki átutalás / fizetés dologtól.
    Én még mindig a telefonos sms küldős megoldás mellett vagyok. Igaz, ahogy hallottam nagyon sokat elkérnek a szolgáltatók, és nemigazán éri meg annak, akinek végülis te fizetni akarsz.
    Viszont ez lenne a legkényelmesebb és legegyszerűbb módja. Elvégre a telefon ott van mindenki kezében. Pár számot kell csak bepötyögni. Az előfizetésből meg szépen levonják majd azt az X összeget és kész. Még ki se kell fizetni azonnal, majd a telszámla lesz kicsit magasabb :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák