Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz tkazmer #27 üzenetére

    "a tv-s példa azért nem jó"

    Igen, de az HBO eleve úgy lépett be a piacra, hogy fizetős volt mindig. Most viszont szinte az összes nagyobb hírportál fizetős szeretne lenni. Legalábbis ezt írták.

    Van benne valami, amit mondasz. Értem én. De a legtöbb ember, a legegyszerűbb megoldást választja. Egyszerűen keres egy másik portált.
    A módszer akkor lenne életképes, ha speciálisan, a komolyabb összetettebb cikkeket tennék fizetőssé.
    Nemtom elképzelni, hogy akár 320 ezres keresettel bárki is fizetne az index gagyi bulváros csalicímmel ellátott szánalmas és rendszeresen hibás cikkeiért, ami max 25 sorból áll. :)
    Viszont láttam már nagyon jó, tartalmas cikket is az indexen, igaz ritka nagyon, de azért el lehetne kérni pénzt.

    @bambano:

    "cafeteriából akkor nem fog több pénz bejönni, ha ezentúl nem adják a támogatást."

    Ezt pár napja beszéltük a gazdaságis csajjal. A hidegélelem után 90 körüli adó lesz, a meleg után 30 körüli, nem emlékszem pontosan. Az üdülési csekket nemtom, olyat mi nem kapunk. Szal szerinted melyik cégvezető fizetné ki még pluszban az adót is rá, amikor elve nem muszáj adni semmit se? :)
    Én itt a cégnél megismertem pár vezetőt, tulajt. Egyvalami közös bennük, hogy skótok. Nem is kicsit
    .

Új hozzászólás Aktív témák