Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz tkazmer #22 üzenetére

    Ebben azért van némi ellentmondás.
    Azt írtad, hogy 20€ bárki ki tud adni. Aztán meg azt, hogy az átlagnál jobban keresnek.
    Szal, egyetértek, havi 20 eurót még én is ki tudnék adni, a havi 80 ezres keresetemből. De a reklámozott legújabb Ford 5 milliós autót szerintem majd csak 20 év múlva tudom megvenni, amikor már a kutyának se kell :)

    Szal a kérdés tényleg az, hogy az ember ki akar-e adni bármennyi pénzt is azért, hogy olvassa a sok shitet. Biztos, hogy egy kisebb réteg lenne. Ez meg már reklámban is rosszabb, hiába képes az a látogató kiadni 20€-t hírekért. Kevesebb ember, kevesebb lehetőség.

    Ez már majdnem olyan, mintha most a jobb filmekért külön pénzt kérnének a tévék. Ott is van előfizetői díj. Amiből szintén nem a tévé üzemeltetője gazdagszik meg. Vajon ki fizetne azért 100 forintot is, hogy a 1200x ismételt Bud spencer film helyett mondjuk a Jégkorszak 3 menjen karácsonykor? Jó, ez sarkított, de kb hasonló a helyzet.
    A hírportálok híre közt nem olyan nagy az eltérés. Vannak egyéni nívósabb cikkek, max azokért érné meg fizetni egy jelképes összeget.

Új hozzászólás Aktív témák