Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz Abu85 #38 üzenetére

    Ettől függetlenül maga a sorozat megmaradt, hiszen készült külön új generáció a 4-8-utas szintre, tehát a Cascade Lake-AP utódjának.

    AP nem 4-8 utas volt, azok az SP-k voltak, es azokbol keszult uj sorozat, az AP utodokat kaszaltak. Ertem, hogy teged megzavart, hogy SP-nek hivtak oket valahol, de a ket chipes 56 magos az az AP volt, annak az utodjat kaszaltak.

    Ez egy jelentős fejlesztési lépcső az Intel részéről.

    Igy van, ez nem rossz fejlesztes, nem irtam olyat, hogy rossz lenne, ne kamuzz!

    Lehet, hogy te csak 56-magot látsz, és abból azt hiszed, hogy a 28-magos utód rossz,

    Ez megint kamuzas. Semmi rossz/jo dolgot nem mondok, annyit mondok, hogy Cascade Lake SP 4-8 socket max 28 mag utodja a Cooper Lake 4-8 socket max 28 mag.

    Egyelőre én hoztam egyedül útitervet arról, hogy a Cooper Lake-SP készült a Cascade Lake-SP utódjának

    Ez hazugsag, egy hianyos huawei abrat hoztal, ahol SP-nek hivtak az osszes Cooper Lake-et. Semmilyen AP nem szerepel rajta, foleg nem, hogy a Cooper Lake annak utodja lenne. SP alatt kulon sorban szerepel a 4-8 es az 1-2 socket. Mind SP utod. En is linkeltem par weboldalt, ahol lathato, hogy ezek SP utodok.

    Döbbenetesen amatőrnek állítod be a céget

    Kamu, ez velem nem mukodik, bocs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák