Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sh4d0w

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Syl #704 üzenetére

    Egyszer én is beszoptam vele... a kezelőfelület tervezőjének régen fürdött nőnemű édesszülejét és bizonyos ősi foglalkozásokat emlegettem kovalens kötésben :DDD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.coreinfinity.tech

  • floatr

    veterán

    válasz Syl #704 üzenetére

    A nevezett ősi foglalkozásúak leszármazottjai által gyártott szoftver ráadásul megeszi a gépet, miközben vigyáz a testi épségére. Telepíted, aztán kakukk...

  • King Unique

    titán

    válasz Syl #704 üzenetére

    Hát ja, reklámozza magát mindegyik, próbálja késztetni a usert, h vegye már meg. Bár, ha már pénzt kéne kiadni érte, egyértelműen a nagyok közül - KIS, BDIS, GDIS, NIS, WSA - érdemes választani.
    Avast legalább csak felajánlotta, de nemrég láttam egy régi, elavult XP-s gépen, ahol AVG IS nem és totál kifektette ezáltal a masinát, mert auto nekiállt programot frissíteni a háttérben, userek meg közbe neteztek + egyéb dolgokat futtattak, panaszkodtak is, h belassult a gép, aztán BSOD lett a vége és ráadásul update se ment végig....De, ha feldobta volna az ablakot, h "akarsz, v sem", többség leokézta volna akkor is nyugodt szívvel. :D Más dolog, h mindegyiknek van tálcán ikonja és jelzi aktuális állapotot, műveleteket, speciel, ha látja az ember, h nagyban dolgozik és emiatt akad le a gyenge gép, akkor még nem teszek rá xy programok megnyitogatásával egy lapáttal, de persze erre is xarnak sokan nagy ívben, aztán meg csodálkoznak, ha vmi gond adódik...

    "Átlagos felhasználóra" még egy (jó) példa a programtelepítés is: sokan csak next-->next--->next, nem nézik mit jelölnek be és utána ugrik az AV, h PUP és hasonló okosságok kerültek a gépre, netán elállítódik a böngésző kezdőoldala és hasonló finomságok. :DDD Sokan google-ban rákeresve, xy megbízhatatlan oldalakra navigálva töltik le, teszik fel az adott programot tele PUP-al, v más "extrával", ahelyett, h a gyártói oldalról szednék le. Igaz ott is gyakran vannak a támogatók xarjaival teletűzdelt telepítők, de sok helyem láttam már, külön "mentes" pakkok letöltésének lehetőségét is..

    Nyilván e téren jobb a Linux, a központi szoftver / csomagkezelő és egyéb okosságok által, csökkentve a user error kockázatát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák