Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz .mf #22 üzenetére

    Na látjátok, itt ez a legnagyobb baj, nem az, hogy vannak ilyen fülesek, nem az, hogy valaki megveszi akinek tetszik, hanem az hogy akinek nem tetszik, az kinevetni, (nagyon szépen fogalmaztam) azokat akik vettek és szeretik, mi az Istenért kell lehülyézni azt akinek ilyenje vagy egyéb Gamer fülese van? És szereti! ? Mondjátok már meg

    Ha nem kell neked ilyen, és nem tetszik stb... akkor is írhatsz véleményt, hogy Hát biztos jó, de nekem nem kéne, vagy Nekem ugyan olyan jó a xyz füles mint ez, és még olcsóbb is

    Ezerféleképpenletudnátokírni a nemtetszéseteket, de nem ezt teszitek, hanem a legszörnyűbb megoldást választjátok és a másikat sértegetitek.

    dudika10@ Én magát a Logitech-et áldom :) És nem csak a G35 miatt :R

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

  • baluka26

    veterán

    válasz .mf #46 üzenetére

    Ajánlottam neki már a virtual barber shopot.
    priti: Meg kell fizetni a tervezést, a tesztelést, a kivitelezést, ami nem két forint. Ha jó terméket gyárt egy gyártó én nem sajnálom a a hasznot tőlük. Furcsa lenne, ha mindenki haszon nélkül adna mindent. A többi részének a hsz-nek köze nincs az eddig említett dolgaidhoz, ez teljesen egyértelmű, hogy az alsóbb árkategóriába gyengébb hangkeltő eszközt gyártanak. Te szívesen adnád a csúcs hangú termékedet középkategóriás árért? Kötve hiszem...
    Persze tudom, a felhasználónak legyen jó, a gyártó meg dögöljön meg.

    They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Új hozzászólás Aktív témák