Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    Nem is tudtam ennek is van topikja... :)

    Gondolom nem mondok újat, de ez marhára nem tetszik a VV-kben, ebben a 6-osban se, h vsz bőszen "trükköznek" videók összevágásával, műsorvezető ráúszítással, meg még ki tudja mivel, ez a %-os szavazatállás is tényleg annyi-e, amennyi...emlékszem régen VV1-ben mutatták dbszámra kire mennyi érkezett, bent volt a stúdióba szem előtt a közjegyző, kicsit hitelesebb volt talán... :F
    Párbajnál bizakodtam kicsit, hátha kint marad a Röfi, de amikor már összefoglalókat néztem kihívás után, nagyon sanszos volt, h nem... :U Eleve aki csinálja bent a balhét, az kell a csatornának nézettség miatt, emlékszem azt a tirpák Verát is VV5-ben 3x tolták vissza párbajról, pedig akkor már cikkeztek a cerkahegyezős produkciójáról is a lapok. Ez a csaj is legalább olyan utálatos is idegesítő, az alpári suna modellel karöltve... :DDD

    (#2977) runner 125 : persze, az is csak felkapaszkodni akart Simi hátán, hátha így bent marad a végéig, csak hát ki gondolta volna, h szegény gyerekre így rászáll a bálna, az is vsz fosott egy párbajtól, mert kint maradt volna ellene, ezért folyamodott más megoldás után...
    Csárliban benne van a km, ki tudja az 500-as számolását is mikor hagyta abban , 20 évesen, de egyszer azért megszögelném.... ;] (szögelős csávót is berakhatták volna, az vsz nem ígért volna, nem mint ez a Józsi gyerek, aki végül senkit sem fog ráraboltatni...)

    (#2976) dragonfx : :K bizony, mindegyik tudja, h párban érdekesebbek, néző is kíváncsi a végkifejletre és azért bent tartják őket. Amúgy nekem Zsolti-Dorka duo is gyenge eresztés, csak erre alapoznak ők is, de a srác vsz bent lesz a top3-ban, mert ügyesen kerüli a komolyabb konfliktusokat, eljátsza a jófiút, előző szériában a Tuja is, h kibekkelte a végéig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák