Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dark100

    aktív tag

    En ugyvelem ez az egesz helyzet foleg a konkurencia mentalitasanak hibaja. A google hasznos cuccokat ad, egyszeru kinezettel, mig a konkurencia csak kinlodik a csicsaval es a gyenge szolgaltasokkal, amik nem teged, hanem mindig azt reszesiti elonybe, aki fizet. Probalnak teged ketrecbe zarni, ravenni hogy minden sz*rert fizessel, es ezzel csak elijesztenek mindenkit (lasd m$, yahoo). Aztan a google reszedesese csak no. Vajon miert? Ha osszeolvadna a yahho meg az m$ akkorsem jutnanak sehova. A fejekben van a gond.

    Engem amugy pl nem erdekel, ha a google mindent tud rolam, ugyanis semmire sem megy vele. Es ha mar reklamokat kell nezni, mert mindenki azt tolja a pofadba, akkor legalabb olyan reklamok legyenek, ami meg erdekelhet is. Amugy reszemrol immunis vagyok rajuk, az elmult egy hetben 1 reklamra sem emlekszem, ami megmaradt volna bennem. Amugy az szokott a legfeltunobb lenni, aki legjobban el akar bujni.

    Ingyenes software == A mezeskalacs haziko a Jancsi es Juliskaban. Es != szabad software

  • dark100

    aktív tag

    válasz bambano #14 üzenetére

    Es hogyan latjak? Latni dogokat energiabefektetest igenyel, gyakorlatilag nyomozniuk kell utanad, es ha ezt teszik, akkor valoszinu mas gondjuk is volt mar veled. Egy konyvben olvastam anno, hogy az USA kepes a vilag teljes informacioforgalmat megfigyelni, csak keptelen kielemezni (meg algoritmikusok segitsegevel sem jut vele sehova). Elteszik, hogy jo lesz meg valamire, de 99,9%-a semmire sem hasznalhato. Amugy a kulonfele biztositok fokent egymastol szerzik be az infot rolad, es nem a googletol. A tuszos esetben meg valoszinu maga a tusz adott felvilagositast a terroristaknak, a google csak a bizonyitek volt. Van egy jo magyar mondas, aki sokat markol keveset fog. Aki sokat akar tudni rolad, az semmit nem fog tudni.

    Ingyenes software == A mezeskalacs haziko a Jancsi es Juliskaban. Es != szabad software

  • dark100

    aktív tag

    válasz bambano #23 üzenetére

    Ok, elismerem rosszul fogalmaztam. Tehat kepesek szinte az egeszet megfigyelni, annak egy toredeket eltarolni, es azzal sem jutnak sehova, max ha van konkret gyanujuk, de akkor ez mar csak 1, nem eppen fontos dolog a sokfele megfigyelesi lehetoseg kozul.

    Ingyenes software == A mezeskalacs haziko a Jancsi es Juliskaban. Es != szabad software

Új hozzászólás Aktív témák