Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz dajkopali #33 üzenetére

    olvasgattam, de sajnos nem sikerült még egy jó timeline-t se rekonstruálnom :(

    Frészék egyből a régiek lelépése után mérték fel a környezetet?
    Gondolom utána azért nem másnapra lett új üzemeltetés.... :(

    (egyébként ilyen kritikus helyzetben kemény, hogy a közbeszerzés elvárt volt és büntit is kaptak a mulasztásért.... pedig én aztán imádom a transzparenciát, de tudom hogy az 6+ hónap akár... ha vita van, akkor meg... végtelen :( miközben nincs admin és a korábbiak minden info "birtokában" leléptek!!! áh :( )

    egyébként "tudva" (és a tudás alapján következtetve...), milyen különbségek vannak a különböző állami intézmények IT-jében, én ITT pl nem lennék ellene egy központosításnak... (NISZ?). nyilván fontosabb, hogy ELŐBB kinyírják a demokrata beidegződésű értelmiségi gócpontokat a központosításokkal, de ennek lenne valódibb értelme (elvben költséghatékonyabb, sztenderdebb, jobb minőséget is jelenthetne.... persze nem tudom mely vállalkozás lenne rá itthon alkalmas... egy 4IG elég esélyes, jól túlárazottan... tudom, optimista vagyok :N )

    (#34) Reggie0 dolgoztál olyan cégnél, ahol leheggesztett borítékban tárolták és senki nem fért valójában hozzá? ;)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák