Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz jon_snow #12 üzenetére

    Szerintem nem olvasol jól, én is nagy képregény rajongó voltam, és jelenleg a fiam is az...
    És nem vagyunk egyformák, ezért teljesen más a véleményünk a kulturált megfogalmazásról. Ez valószínűleg örökké így lesz, nem kell túllihegni...

    Nem tudom, milyen könyveket olvasol, nyilván az ízlésünk is más, de ez már amúgy megjelent, ISBN száma is van, úgyhogy ne aggódj, egy szerkesztő is átnézte. (nyilván nem önállóan, hanem egy kötet részeként...)

    Nem vitázni akarok, és nem sértődésről van szó, de a köztünk lévő, valószínűsíthetően igen nagy generációs különbség is okozhatja a teljesen más formavilágot. Nekem is vannak könyvek , írók, melyeket/akiket nem szeretek olvasni, nagyon egyszerű a helyzet, te is tegyél így. De mindaddig, amíg valaki nem tesz le az asztalra valamit, az lehetőleg tartózkodjon a négy-hatszavas becsmérlő megjegyzésektől, különben én sem tehetek mást, mert oroszlán vagyok, én mindig felveszem a harcot...

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák