Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brianiac

    aktív tag

    Hali!

    Nemrég én is hasonló helyzetben voltam mint te, kivéve, hogy én semmit nem is mozogtam. Nekem sem egyenes a hátam, meg fáj is néha, aztán egy ideje már gondolkodtam rajta, hogy el kéne járnom úszni, doki is mondta, hogy kb. az a legjobb, meg egyébként is jól esik néha egy kis mozgás. Csak az a helyzet, hogy annyira tudok úszni, hogy kb. ne süllyedjek el, de nincs semmi technikám, úgy meg nem akartam lejárni mer égő. Ezért gondoltam, hogy először meg kéne tanulni rendesen úszni, viszont itt én is azt gondoltam, hogy az is égő így 24 évesen. :D Végül elhatároztam magam és felhívtam egy oktatót, megbeszéltük a részleteket és belevágtam, első alkalommal paráztam kicsit, de nagyon jó döntés volt, hogy elkezdtem. Eddig összesen 4 alkalommal voltam, de érzem a fejlődést, tegnap már pl. simán ment a hát úszás, előző alkalommal meg elsüllyedtem mint egy kő. :D Van olyan, hogy valami egyik órán nem megy akárhogy csinálom, aztán következő alkalommal meg már simán megy. Ahova én járok ott ilyen kiscsoportos oktatás van, ami annyit tesz, hogy kb. 4-n szoktunk lenni és az oktató mindenkinek mondja külön, hogy mit csináljon, meg mi az ami nem jó, így 2500ft egy óra ami szerintem teljesen jó ár. Ja és mióta járok rájöttem, hogy egyáltalán nem égő mert igazából senkit se érdekel mit csinálsz meg hogy, mindenki magával van elfoglalva, néha vannak hozzám hasonló korúak, meg idősebbek is, szóval emiatt, hogy égő nem kell aggódni, első alkalom után meg már nem is fogsz. :)

    Lumia 520

  • Brianiac

    aktív tag

    válasz marked one94 #9 üzenetére

    Nekem is a tartásommal van baj már nagyjából gyerekkorom óta, meg van egy kicsi gerincferdülésem ha jól emlékszem. Amúgy nekem most épp a hátúszás könnyebb, nem sokat gyakoroltam és az most megy. A mellúszás az szerintem azért összetettebb, sok mindenre kell figyelni.

    Lumia 520

Új hozzászólás Aktív témák