Új hozzászólás Aktív témák

  • Pr3ciSioN

    aktív tag

    22 vagyok de én sem tudok úszni vagyis de ahogy anyám fogalmaz : Addig tudok úszni még le ér a lábam :DDD Amikor apám meghalt ( 8 voltam ) akkor horgászni voltunk ( nem vízbe fulladt ) és onnantól kicsit paráztam a víztől , aztán olyan 12 lehettem kb akkor majdnem elvitt a sodrás ( pont megtaláltam a derékig érő vízbe azt az egy krva gödröt ami ott volt -.-" ) unoka bátyám mentett ki és azóta rettegek a víztől . Ha lemegy a fejem a víz alá egyből elkap a pánik érzés és csápolok mint a polip :D sőt azt sem szeretem ha a szemembe megy a víz. 5-6 osztályos koromban fél-fél évig a tesi óra az úszás volt , gondolhatod hogy örültem :D Osztályfőnöknek anyám is elmagyarázta h rettegek a víztől ( fürdeni azért szoktam :)) ) de ő akkor is elhatározta h megtanít úszni. Mondanom sem kell hogy nem jött neki össze , de azért ő jó poénnak gondolta hogy ha nem ugrok bele a 2 méter 10 centis vízbe akkor megbuktat. Sikerült úgy bele ugranom hogy majdnem megfejeltem a medence szélét :D Ha tóra is megyünk ( általában ugyan oda ) akkor mindig bezavarok valakit magam előtt hogy meddig ér a víz :DDD ( Aki velem tóra jár az tudja nagyon jól hogy én ha meglátom hogy fuldokol akkor rágyújtok egy cigire és végig nézem ahogy kijön vagy nem :DDD ) Strandra imádok járni de csak csembimbóig érő vízbe megyek be és így megvan oldva a nem tudok úszni problémám :D Szerintem ha így érzed akkor járj el nyugodtan úszni főleg ha belátásod szerint is jót tenne :)

    \HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

Új hozzászólás Aktív témák