Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • John Fowler

    tag

    2 dolog jut eszembe, mikor a 120/10 megás csomagról hallok: az egyik, hogy miért nem tudnak normális up-ot adni, ha egyszer azt a technológia lehetővé teszi? 120/60-nak, vagy 50/50-nek, stb sokkal több értelme volna, és ezt nem a p2p miatt mondom. Ha az ember nem akarja a fél világot leszedni, 1-2 megabittel is gyönyörűen lehet warezt upload-olni.

    De ha pl. saját CS szervert akarnék, ahoz a 120/10 nem éppen a legjobb, sokkal jobb volna ilyen célra még egy 30/30-as vonal is.
    Vagy ha a saját gépemen megosztok olyan file-okat amiket máshonnan is el szeretnék érni, akkor egy ilyen "kihaénnem" csomag up-ja legyen már legalább olyan gyors, mint a konkurencia legmagasabb letöltése -tipikusan 20-30 megabit.

    Másik -ami tudom demagógia-, de a tököm kivan az egyre gyorsabb és olcsóbb szolgáltatásokkal amiket csak igen korlátozott területen lehet igénybe venni. :(( Én konkrétan UPC-s felségterületen vagyok, de jelenleg 7rugót fizetek az 1 megabitért (nemrég ugyan lejjebb vitték az árat, de engem még köt a hűség). A leggyorsabb csomag pedig uyganitt jelenleg 18 megabit (erősen elméleti, mert ugye ADSL) 16 rugóért.
    És "örülhetek", mert van rengeteg olyan hely az országban ahol még ennyi sincs.
    Szóval ezekután talán megbocsátható nekem, ha azt mondom hogy b*sszák meg a power fibert...

    Más:
    ötletgyűjtésből mi lett? Mire lehet normálisan ekkora leltöltést használni?

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

  • John Fowler

    tag

    válasz Scalpel #63 üzenetére

    Debizony :D

    Monortelben az a jó, hogy nem a legszarabb az országban; másfelől nézve viszont elég baj az, hogy van ennél még rosszabb is...

    A legnagyobb baj egyébként, hogy ő az egyetlen a környéken.

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

  • John Fowler

    tag

    válasz Scalpel #113 üzenetére

    Én nem félek attól hogy kimaradunk a fiber powerből, én teljesen biztos vagyok benne :DDD

    Egyébként nekem nem is kellene; én már attól is a földöz verném a s*ggem örömömben ha a chello bronz elérhető lenne itthon, és nem kéne a telefonvonallal szarakodni (most muszályból van, de neten kívül a világon semmire sem használom, még telefonkészülékem sincs, lol)

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Új hozzászólás Aktív témák