Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mic ACE

    aktív tag

    Nem értem mit kell ezen egyeseknek fosni. Lényegében az történt, hogy az eddigi sima chat üzenetek helyett most már e-mailt is lehet küldeni ugyanazoknak, akikkel eddig chatelhettél. Az e-mail cím nem fog látszani, csak, ha e-mailben válaszolsz. Alapból csak a köreid tehetik ezt meg, de ki-ki saját kénye és kedve szerint letilthatja, korlátozhatja, vagy ha jobb dolga nincs, akkor teljesen nyilvánosra teheti a funkciót. Mondjuk egy magánválalkozónak, vagy cégnek még ez az opció is kellhet akár. ;)
    Én örülök, hogy ilyen lehetöség is van, és mivel lényegében alapbeállítással semmit sem sérült a privát szférám ezért bekapcsolva is hagyom is a köreim számára a funkciót. :K

    A FB valahogy mindig megoldja, hogy az ilyen fejlesztések alapból sértsék a privát szférát, ezért is zajlik ott az élet, mert "olyan mint egy Mónika Show". Az ember belekukkant, néha esetleg bele is szól, de ha egy kicsit is igényesebb, akkor nem ott éli a privát életét. Erre viszont tökéletes a G+, mivel ott alapból jól korlátozott a nyilvánosság, de ha akarja az ember lénygében ugyanaz megoldható, mint a FB-on, csak épp nem tolja a rendszer a képedbe az egészet. Hát ezér nincs ott akkora élet, és ezért jellemzö az értelmiségiek sokkal nagyobb aránya a G+-on. :K

    [ Szerkesztve ]

    "De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

  • Mic ACE

    aktív tag

    válasz tdk.112 #17 üzenetére

    Hát nekem alapól a köreim voltak és vannak is beállítva. :K Enegem jobban szeret a Google, mint másokat? :F
    Ja és én a levelek katekorizálását is első pillanattól fogva ki tudtam kapcsolni. Most akkor hogy is van ez?

    Engem sokkal inkebb felhúz az, amit most tapasztaltam. Mégpedig hogy az Apple iCloud oldalát egyetlen egy böngészővel sem tudom rendesen megnyitni Android alól. Mindre azt írja, hogy nem kompatibilis böngésző, és tényleg nem is müködik alattuk rendesen. Na ez a szopatás! :W

    [ Szerkesztve ]

    "De minek az a párt, ami övön alul árt, meg a nagy vörös állami szuszpenzor!''

Új hozzászólás Aktív témák