Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Tigerclaw #10 üzenetére

    A piaci részével egyetértek amit írtál, vagyis az elvvel, hogy visszaüthet. Viszont almára levetítve a dolgokat:

    Én a mai napig azt érzem hogy fluidabb a működése és ezt meg is erősítik a nem elvakult elváltók is, csak egy példa: [link]

    Nem hitvitát akarok mert ezer és egy dolog van amit androidon meg tudsz csinálni itt meg nem, és ha csak 1 is életbevágó, akkor már jobban jár az ember egy szinte tetszőleges droidos készülékkel akár féláron is. Árban meg a többiek is mentek utána. Ha meg a rendszer különbségeit figyelmen kívül hagyom, azt látom, hogy ami kamerában, kijelzőben, supportban, rendszer stabilitásban versenyben van vele, az kb annyiba is kerül droidos oldalon is. Nem győzöm hangsúlyozni, nem jobb az iPhone, de máson van a fókusz, egyéni, hogy kinek mi a fontos. Pl.: nem használok sűrűn mobil fizetést annyi mint a kártyát elővenni, de amióta van apple pay fogtam és a banki alkalmazásban rányomtam hogy adja hozzá, ennyi megy. Ehhez képest egy xiaominál fórumozni kell, hogy menjen: [link] vagy még akkor sem: [link] Macnél meg a portot kinyírása szar, de nem először lépik meg. A rendszerrel meg közel sincs annyi bajom mint a winnel. Asztali gépem egy erősnek mondható konfig játék miatt, tehát gyorsabb mint a kis régi mbp de utóbbival sokkal kevesebb gondom van. Pedig catalina van fent. Mindent megoldottam winen is, de frissítéseknél mindig előjön valami megoldandó probléma legyen az win frissítés vagy valami driver. Vagy csak szimplán elállít valamit állandóan én meg nézem hogy miért nem úgy működik x dolog mint eddig, mire rájövök, hogy mit állított el.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák