Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz Viktor77 #25 üzenetére

    Igen, ha a kockázat mértékének megfelelő összeget kínál a Digi, akkor nyilván más lett volna a lakóközösség hozzáállása a kérdéshez.

    Akkor lehet, hogy a szavazás más eredményt hozott volna, de lehet, hogy nem. Mivel én nem használom, és nem is tervezem, hogy a Digi szolgáltatását igénybe veszem, ezért nem tagadom, hogy én méginkább ellenérdekelt vagyok. De ha a házban kettőnél több ember használná a Digit a többszáz lakóból (ennyien szavaztak igennel az antenna telepítésre :) ), akkor is más eredmény születhetett volna.

    A neten rengeteg bérleti szerződés van fent, ami antenna telepítésére vonatkozó bérletről szól, mert ha önkormányzattól akarnak a cégek területet bérelni, akkor arról az önkormányzatnak szavazni kell és a jegyzőkönyvek nyilvánosak.

    Látható, hogy ez az úgynevezett "bevett üzleti gyakorlat" kizárólag a Digi gyakorlata, más szolgáltatók lényegesen kedvezőbb feltételekkel akarnak szerződést kötni antenna telepítésre (és még úgy sem mindig sikerül!). Szóval bármennyire is fáj PeachMan olvtársanak az igazság, a Digi bizony egy szarrágó cég, szóval kérem, hogy ne az aláírásomon rugózzon, hanem foglalkozzon mással.

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák