Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    Ha jól emlékszem, 2014 óta vagyok Digi ügyfél. Mikor megkötöttem a szerződést a gigabites csomagra, ott szerepelt benne, hogy a kérdéses sebesség eléréséhez szükszég van olyan eszközre, ami ezt ki is tudja használni. A pontos paraméterekre nem emlékszem, a szerződést meg most lusta vagyok előszedni, de ott voltak a papíron. Akkoriban ezt a szintet még nem érte el a gépem, de azért felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol az első kérdésük az volt, hogy van-e megfelelő eszközöm egyáltalán. Ezek után mondanám, hogy meglepne ha ezt elveszítenék, de elnézve a hazai helyzetet, már készíthetik is a bírság összegét utalásra.

  • Penguin95

    senior tag

    válasz joey04 #13 üzenetére

    Ennek mi köze ahhoz, hogy olyanért vizsgálódik a GVH, amit el sem követett a cég? Nekem se volt épp leányálom, mikor a Digi előtt Telekomos voltam, és 20 percenként fagyott az IPTV, vagy szakadt meg a net (na meg mikor torkom szakadtából ordítottam velük, mikor szándékosan szopattak az előfizetés lemondásánál), mégsem értenék egyet azzal, hogy olyan ügyben büntessék őket, amiben ártatlanok.

    Ha minőségbeli problémád van velük, jelezd nekik, vagy ha az nem segít, akkor fogyasztóvédelem, bár amilyen töketlen bandáról van szó, azzal is többre mész, ha kiláncolod magad a Digi székház elé.

  • Penguin95

    senior tag

    válasz joey04 #29 üzenetére

    ...de az nem baj, ha arról megy a beszélgetés, hogy szegény digit elkaszálják a mészárosék. ami off, ráadásul politika, de nem baj, az mehet (ráadásul minden digi topik erre kanyarodik 5 kommenten belül)

    Off? Én esküszöm nem értelek. Látod, hogy politikai alapon szopatnak egy céget folyamatosan (most is), ennek ellenére kifogásolod, hogy politikát is érintő hozzászólások születnek? Egyébként de, baj, hogy politikába fullad kb. minden egyes Digi cikk, csak épp a problémát nem mi, fórumozók okozzuk, hanem azok, akik ilyen eszközökkel próbálnak ellehetetleníteni egy céget egy demokratikusnak nevezett országban.

    Nem kell komolyan venned amit írtam, én sem tudok így tenni a te megnyilvánulásaid esetén, hisz nem tudod elkülöníteni az általad érzett gyűlöletet a tényektől és a témától. Pláne mivel egyből visszavonultál sértődötten csak azért, mert valaki nem ért veled egyet. De ha neked így jó, akkor nem bánom, van jobb dolgom is mint értelmetlen szájkaratét vívni, és attól sem félek, hogy nyugtalan éjszakám lesz amiért nem ért velem egyet mindenki.

Új hozzászólás Aktív témák