Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    válasz joey04 #29 üzenetére

    ...de az nem baj, ha arról megy a beszélgetés, hogy szegény digit elkaszálják a mészárosék. ami off, ráadásul politika, de nem baj, az mehet (ráadásul minden digi topik erre kanyarodik 5 kommenten belül)

    Off? Én esküszöm nem értelek. Látod, hogy politikai alapon szopatnak egy céget folyamatosan (most is), ennek ellenére kifogásolod, hogy politikát is érintő hozzászólások születnek? Egyébként de, baj, hogy politikába fullad kb. minden egyes Digi cikk, csak épp a problémát nem mi, fórumozók okozzuk, hanem azok, akik ilyen eszközökkel próbálnak ellehetetleníteni egy céget egy demokratikusnak nevezett országban.

    Nem kell komolyan venned amit írtam, én sem tudok így tenni a te megnyilvánulásaid esetén, hisz nem tudod elkülöníteni az általad érzett gyűlöletet a tényektől és a témától. Pláne mivel egyből visszavonultál sértődötten csak azért, mert valaki nem ért veled egyet. De ha neked így jó, akkor nem bánom, van jobb dolgom is mint értelmetlen szájkaratét vívni, és attól sem félek, hogy nyugtalan éjszakám lesz amiért nem ért velem egyet mindenki.

Új hozzászólás Aktív témák