Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz tibaimp #13 üzenetére

    Eleve SOHA nem szoktam felrakni a szoftver csomag upgrade/update részét. Ha nem teszed fel, nem fog frissíteni, ilyen egyszerű. Egy nyomorult nyomtatónak egy rohadt dolga van, az pedig az, hogy nyomtasson. A HP-t különösen utálom, már több mint más fé évtizede, azokhoz a nyomtatóikhoz, esetleg MFP eszközeikhez, amikhez külön szoftvert gyártottak és nem mennek el univerzális driverrel (vagy elmennek, de így nem tudod kihasználni minden funkcióját), katasztrófa, hogy milyen rohadt sok ideig tart a rohadék nyomorult szoftverük feltelepítése, még olyan gépre is, amiben ssd van. Olyan szinten szarul vannak megírva ezek a szoftverek, és legalább 15 éve ez megy, hogy nem is találok rá szavakat. Aki jót akar magának soha NEM vesz HP terméket, ilyen egyszerű. Egyébként hozzá kell tegyem, hogy a többi se sokkal jobb, de a HP kezdte el ezt a böszme hozzáállást és azóta is viszi tovább lendületlenül.

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • stefi76

    tag

    válasz tibaimp #13 üzenetére

    Nos ezt pontosan nem tudom, hogy a driver vagy a firmware, illetve, hogy rákérdez, vagy automatikus, de mindenképpen tiltható funkció.
    Szóval vagy be van állítva az automatikus frissítés - és ez az alap és ki kell kapcsolni - vagy "rákérdezős", hogy van új, és hogy telepítse-e.
    Szóval ezt a részét pontosan nem tudom, de a lényeg, hogy tiltható illetve nem engedélyezhető a felhasználó igénye szerint a frissítés.

    És ami lényegében tényleg csak ezekről szól, hogy tiltsák az újratöltött/utángyártott toner működését/felismerését a nyomtatóba.

Új hozzászólás Aktív témák