Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polesz

    addikt

    válasz FTeR #53 üzenetére

    Biztos vagy, hogy nem figyelmeztet induláskor?

    Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

  • John Fowler

    tag

    válasz FTeR #53 üzenetére

    Hagyjuk a személyeskedést.

    Elsőre is értettem a cikket, csak te nem érted, hogy nekem épp ezzel a működési móddal van bajom. Ha alapból indít 3 processzt, akkor megkérdezem, hogy miért, mikor lehet hogy csak a menetrendet akarom megnézni és már zárom is a böngészőt. (Vagy mondjuk valami játék alatt alt+tab-bal váltva épp csak egy térképet akarsz nézni a neten, vagy hasonló) Ilyenkor felesleges 3 task-ra "felkészülni".
    De ha valamiért megnyitok 20 fület, az 3-4-5 fele elosztva is azt fogja eredményezni, hogy ha valami miatt az egyik processz fagy, akkor a megnyitott fülek harmada/negyede/ötöde fog menni a levesbe. Murphy szerint pont azok amik fontosak.

    Ez az amit off-ban próbáltam érzékeltetni. Szép dolog az automatikus ie fül/processz-arányszabályozóvarázsló, de nincs az az AI ami előre tudja hogy én most csak 1 weboldalt akarok megnyitni, vagy van 5 olyan weboldal ami egyszerre kell, és mindet külön processzben akarom, mert úgy tartja úri kedvem. Sokszor még én magam sem tudom előre bazz.

    Ez az amit az ms-programozók az istennek sem tudnak megérteni, hogy vannak emberek akik érthetetlen módon azt szeretnék, hogy az adott szoft úgy működjön ahogy ő akarja. Kiszámíthatóan.

    ''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Új hozzászólás Aktív témák