Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robaj

    addikt

    válasz gyga #22 üzenetére

    "tapasztalat: FF2 - 3 nekem még nem fagyizott, de ie6-7 annál többet..."
    Nekem megy az a tapasztalatom, h. mindegyik tud fagyni :)
    FF-nél jól jön a recover. Illetve FF3-nál már a szöveg is megmarad.

    más: Sok proginál nem támogatom, h. kötelező legyen használni az újabbat (pl. total commander), ahol nincs lényeges újítás (számomra hasznos), viszont ie-nél ez nem mondható el, bár vállalatok...

  • Gregorius

    őstag

    válasz gyga #22 üzenetére

    okos fagyás? hamár nem tudják normálisan meg csinálni legalább okosabban fagy pff.
    Az a nagy büdös harci helyzet, hogy a Microsoft nem fogja megcsinálni, hogy az Adobe flash pluginje stabil legyen. Azt esetleg megcsinálhatná, hogy a flash plugin fusson külön folyamatban, akkor viszont különféle technológiai akadályok miatt az egész kegyetlen lassú lenne.

    itt halkan megjegyezném, h tc ingyen van, feltéve, h nme zavar az a kis párbeszédpanel indításnál, amit rendszeres használtatnám már reflexből nyom az ember.
    Továbbá öröklicences, vagyis egyszer kell megvenned, onnantól az összes későbbi verzióját használhatod felár nélkül.

    Inkább csak egy gondolkodásbeli sajátosságra hívnám fel a figyelmet: amint valaki már írta is, ez az átlag 3 fül ez zavar kicsit. Ennyire "készül fel" a rendszer alapból. LOL.
    Nekem speciel elég gyakran előfordul, hogy 40-50 is nyitva van, főleg ha valamilyen témában keresek forrásanyagot. Persze nem vagyok átlagjúzer. De ha jól vettem ki a vonatkozó híranyagból, akkor az a 3 nem bebetonozott paraméter, valószínűleg valamilyen szinten konfigurálható lesz.

Új hozzászólás Aktív témák