Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eight

    senior tag

    És akkor jött a Kaspersky a flame-el és learatta szépen a babérokat ahogy kell. :(((

    szerk.: azért legalább később hozzátették hogy ez végül is a skywiper

    [ Szerkesztve ]

  • eight

    senior tag

    válasz bambano #38 üzenetére

    Én bizony semmi ilyesmit nem mondtam (sehol). Csak annyit tettem szóvá, hogy megjelent Crysys analízise, aztán Kaspersky is kiad egy elemzést más néven ugyanarról, megvárják míg mindenki átveszi a hírt aki számít, és utánna a nap végén odabiggyesztik a lap aljára hogy egyébként meg "rájöttek" ez bizony ugyanaz a dolog lehet mint a skywiper. Sehol nem mondtam hogy én ezt elhittem vagy hogy ez az egész igaz, mert egyenlőre még nincs elég infóm a döntéshez.

    Ha esetleg a személyes véleményem is érdekel, én soha fel nem tennék ilyen antivir cuccokat a gépemre mert valószínüleg ezek a világ legbrutálisabb kém cuccai, ráadásul még legálisak is.Backup-olom egész rendszert hetente tokkal vonóval együtt, noscriptel és UAC-al webezek amióta csak létezik, nem klikkelek rá semmire amiről nem tudom hogy micsoda, figyelem hogy mi történik a gépemmel és ha gyanus valami akkor online lecsekkolom.
    Nem ez a kedvenc területem, szóval biztos van egy csomó kis okosság amit benyeltem az évek alatt (elvégre is windows alatt nincs biztonság akármennyire is akarja az ember), de azok valószínűleg már olyan profik hogy úgysem elég a tudásom ellenük;)

    [ Szerkesztve ]

  • eight

    senior tag

    válasz #40553216 #46 üzenetére

    Egyetértek :K

    Ha izraeli védelmi miniszter lennék (:U) és rajtam múlna akkor tényleg önteném a pénzt az ilyenbe, mert körülöttük most szinte mindenki ki akarja nyírni őket. Egyébként még azt is elrendelnémn hogy az ott fejlesztett Intel procikba is mindent pakoljanak bele amit csak tudnak, és akár többet is mert egy kettő úgyis kiderül.
    De (sajna) ez normális is , hiszen a nemzetállamok már csak így működnek. Nem hinném például hogy a körülöttünk lévő kis-antant államoknak ne lenne közös titkos-szolgálati "munkacsoportja" szeretett hazánkal szemben, hiszen a köszös érdek szövetséget szül, és az összefogás erőt és hatékonyságot.

    Bár bizonyíték nincs, nekem az is nagyon gyanús hogy egy ilyen "öreg" veszélyt hirtelen mindenütt pont ugyanabban a pár hónapban fedeznek fel és kezdenek analizálni. Valószínóleg keményen egymástól lopkodják itt az országok az infókat, azt úgy csepegtetik le a szakiknak analizálásra. :)

Új hozzászólás Aktív témák