Új hozzászólás Aktív témák

  • waterman_

    aktív tag

    válasz Hedgehanter #1 üzenetére

    a termék jónak biztosan jó, mert ránézésre is igényes az anyaghasználat és a tudás is. nekem csak az nem tetszik, hogy a ventilátor szívó üzemű, mert ugye ha úgy fújná a bordákra, akkor sokkal nagyobb ereje lenne a légáramlatnak még kisebb fordulaton is, így meg a radiátor egy akadály, amin a levegő csak azért megy át, mert kisebb a nyomás a másik felén.
    viszont én a koncepcióval nem értek egyet. tehát itt egy igényesen kivitelezett vízhűtés, nem is gagyi átlátszó műanyagos a blokk, a csöveken alapból rajta van a megtöréstől védő bordázat és elcseszik az egészet azzal, hogy CSAK a procit hűti. feleennyiért egy légkavarós is ugyanerre képes, lehet még halkabban is, mert most ugye egy kb 4-5 wattos szivattyú is rázza a gépházat. például leszakadt volna e a kezük, ha raknak egy déli híd hűtő blokkot is a csomagba? vagy mondjuk lehetne bővíteni házilag? mert már sokszor kibeszélt dolog, hogy a gépben egy komponenst vizezni nem éri meg. mert akkor is maradnak benne őrjöngő ventilátorok. szóval aki komolyan vizez, az nem ilyet vesz.
    az a kis panel viszont tetszik. jó lenne csak egy olyan panel, hogy mutassa a víz hőfokát meg, h áramlik-e a lé.

    ..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

Új hozzászólás Aktív témák