Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • litvitcsak.a

    tag

    válasz hack69 #36 üzenetére

    "Mi az a HC gamer?" - bocsi az erős általánosításért és némi túlzásért! Azokra gondoltam, akik legalább heti 8-11 órát játszanak és képben vannak az általuk favorizált platform játékaiban és csípőből tudják fikázzák a másikat (bocs ez tapasztalat, de kinek nem inge az ne vegye magára). Tudom, hogy ez igy elég tág és az igazi HC gémer ennél összetettebb fogalom...

    Akikre a hozzászólásomban céloztam, azok néha-néha játszanak, nem látogatnak játék portálokat és alapjában véve a technikához való kapcsolódásuk az okostelefon használatával le is van fedve. Őket nem érdekli milyen processzor dolgozik a laptopban, milyen szabványú a wifi adapter, melyik dirver verzióval lesz még 5-10 fps-sel gyorsabb az adott játék. A lényeg a könnyű és egyszerű használat!
    Ők nem állnak neki órákat játszani, nem fognak 10-15 óra tiszta játékidejű játékot végig vinni. Ellenben bevásárló központokban betévednek konzol boltokban és ott tájékozódnak és vásárolnak. Letöltenek ingyenes és fizetős játékokat az okostelefonjukra. PSP-t vagy DS-t nem vettek mert nem igazán értették mi a jó benne. Ellenben az iphone-nal vagy jobb androidos telefonjukkal vidáman eljátszanak utazás közben vagy a kávézóban. Ha nagyjából fel akarom osztani a játszó embereket, akkor erősen sarkítva ez jön ki: a "HC gémer" és az utóbb említett "Instant gémer". Elemzők szerint ez utóbbi nagyobb piac...

    iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

Új hozzászólás Aktív témák