Új hozzászólás Aktív témák

  • Zotya84

    őstag

    válasz Nekomajin #2 üzenetére

    Noigen. Az úl elvirára nem viszi át az adatokat. Sőt, az újon beírva az állomásnevet majd a másikba a célállomásnevet sem ment múltkor: újra üres kereső fogadottt a találatok helyett. Nem b+, ott kattintani kellett, az állomásnévre. A régin meg beírom, és dobja a listát. Nesze neked web2...

    #3: Yodafon: nem tudom, nekem mostanában szerencsém van velük. Többször is sikerült olyan vonattal mennem, ami végállomástól végállomásig percpontosan közlekedett. Igaz, közben volt egy-egy percnyi késés, de a vonatkeresztek helyein ezeket visszahozta. Nem, közben nem ültem sok olyan másikon, ami nem, csak egyen: az meg a Déliből már el sem tudott indulni időben, mert műszaki gondok akadtak az első egységgel,és soká tartott, míg leakasztották, így meg eljöttem a ~20 perccel későbbivel, ami mellőle indult, és nekem ugyanúgy jó volt. De aztán vonatinfó szerint az is elindult utána.

    Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

Új hozzászólás Aktív témák