Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dutrás

    őstag

    válasz Giovan! #64 üzenetére

    Ugyanezzel a katonai szövetséggel rúgta fel az USA az atomegyezményt. Közben próbál bejutni Ukrajna határain belülre sakkbatartani az Oroszokat ami az EU-val egy sor konfliktust idéz elő.
    Ugyanezzel a gazdasági szövetséggel ma zsarolja az EU-t hogy vegye a drágább és kevésbé fejlett 5g rendszert(saccra ha jól emlékszem 62 milliárd euróról beszélnek) és még sorolhatnánk a közelmúlt gazdasági eseményeit.
    Ez a liberális demokrácia simán felrúgta a klímaegyezményt gazdasági érdekeire hivatkozva.
    Közben nézzük el hogy információs hatalommá válik szinte egyedüliként.
    Tökre értem amit ki akarsz hozni a dologból csak az a baj hogy a másik oldal sem kevésbé sáros. Külömbség a disztópia :D

    P50 pro/P40 Lite

  • aprokaroka87

    nagyúr

    válasz Giovan! #64 üzenetére

    Mondj konkrét bizonyítékot te is:)

    Az hogy az Usa jelenleg szerinted demokratikus az a te döntésed.
    De Ha annyira nagy ez a " megfigyelés " ügy akkor egyszerűen vágják el az összes kommunikációs csatornát ami a kinai államhoz és a Huawei-hez köthetőek, 3 és 4g-n is lehet "kémkedni".

    Az hogy te szerinted az elviselhetőbb hogy az usa kémkedik kb bárki után, az te döntésed, de azon elkéne gondolkodni hogy ez hirtelen miért vált olyan fontossá az Usa számára, ha tényleg létezik amiről beszélnek, akkor mutasák be a bizonyítékot, de ne azt amit ők kreálnak.
    Ugyanis én mint laikus ember tisztában vagyok azzal hogy kormányzati szinten az ilyet a legtitkosabb módon oldják meg.
    Én azt szeretném hogy senki nem ""figyelne meg ".
    Semelyik ország a világon.
    Arról is írtam már hogy ez a kinai pontozos model ha beválik a kinai állam számára, akkor az opció lehet bármilyen ország számára, az hogy az Usa-ban még nem létezik ilyen nyiltan ez a dolog, az nem jelenti hogy 4 év múlva mondjuk nem-e ez lesz a megszokott, ne legyen.
    De a világ talán egyik legnagyobb hatalmával rendelkező országnak vajon mi a célja?
    Ők lennének a kis angyal?
    Vagy inkább valami hátsó szándékuk van vele?
    Szerintem inkább a második.

Új hozzászólás Aktív témák