Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz 7Heads Drago #49 üzenetére

    Az USA álláspontját nem én alakítom ki, a sajátomat viszont igen. Még egyszer leírom, engem nem a kémkedés zavar (illetve természetesen zavar az is, de az elkerülhetetlen velejárója a nagyhatalmi érdekérvényesítésnek, szóval az mindig is létezni fog), hanem az, hogy egy olyan, diktatúrához köthető cégre bízzák a hálózati szektort (és ezen keresztül az állami infrastruktúra jelentős részét) több EU-s országban is, amelyet komoly biztonsági kockázatnak tartok. Ha ahhoz, hogy ez a cég ellehetetlenüljön, és vagy bedőljön, vagy a "háborúskodásba" beleunva eltűnjön az európai 5g környékéről, az kell, hogy az USA különböző (és gyakran tisztességtelen) eszközökkel nekimenjen, ám legyen, az érdekeink itt és most egybeesnek.

    Kockázat valóban mindenben van, de mint írtam, itt teljes egészében el lehet kerülni a kockázatot. Arra meg ismét meg kell kérjelek, hogy ne adj olyat a számba, amit nem mondtam. Felőlem a mobilpiacon azt csinál a huawei amit akar, ahogy a többi kínai gyártó is, nekem a hálózati szektorban való ténykedésükkel van bajom.

    Amúgy aki tud egy jó szinonímát az infrastruktúra szóra, az ne tartsa magában, már engem is zavar, hogy folyton ezt ismételgetem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák